אודותינו
עידן יוחאי אדרי – משרד עורכי דין, גישור ונוטריון

אודותינו

עו"ד ונוטריון עידן יוחאי אדרי, הינו מעורכי הדין המובילים בצפון עם יכולת וכישורים משפטים שהובילו לפסיקות תקדימיות וחשובות בתחומי המשפט.

עידן, נשוי ואב לשלוש בנות סיים את לימודיו במסלול בגרות מלאה ומורחבת בהצטיינות בבית הספר התיכון בנשר, עם תום לימודיו התגייס ושירת כלוחם ביחידה מובחרת במסלול פיקודי. במסגרת שירות המילואים משרת עידן כתובע צבאי בפרקליטות הצבאית ביהודה ושומרון בהתנדבות מלאה.

עו"ד עידן יוחאי אדרי, הינו בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני בתחום המשפט המסחרי  של המכללה האקדמית נתניה, בעל אישור והסמכה לייצג בבתי דין צבאים לאחר התמחותו אצל עוה"ד תמי אולמן.

בשנת 2021, מונה עו"ד ונוטריון עידן יוחאי אדרי ליועץ משפטי של איגוד ערים לאיכות הסביבה, חיפה והמפרץ, במסגרת תפקידו נרתם להובלת אחד מהפרויקטים החשובים ביותר שנעשו בעשרות השנים האחרונות במטרופולין חיפה אשר עתיד להשפיע על בריאות ואיכות החיים של למעלה מ500 אלף תושבי חיפה והקריות עם ניקוי מפרץ חיפה מהמפעלים המזהמים.
בשנת 2009 ייסד עידן את משרד עורכי הדין שהוא עומד בראשותו, עם צירופם ושילובם של עורכי דין צעירים ומנוסים, מתמחים וטרום מתמחים מצטייני פקולטות למשפטים בישראל,  ולצד הניסיון שהביא עימו עידן , הפך המשרד לאחד המובילים בצפון. עם הקמת המשרד עמדו לנגד עיניו של עו"ד אדרי היחס והשירות כפי שהוא נוהג לומר בכל הזדמנות "כל משרדי עורכי הדין מעניקים ייצוג משפטי אנו לוקחים את זה צעד אחד קדימה ולמעשה מספקים חוויה של שירות משפטי, מקצועי עם הידע והניסיון העמודים לרשותנו. חשוב מכך אנו עושים את זה תוך תשומת לב מלאה ושירות ששם את לקוחות המשרד במרכז העשייה, מבחינתנו לא מדובר בתיקים אלא בתיקים של אנשים!"

המשרד ממוקם בעיר נשר ומספק שירותים בתחומים הבאים:

  • שירותי נוטריון.
  • מקרקעין.
  • ייפוי כוח מתמשך, צוואות וירושות.
  • תאגידים וחברות.
  • ליטיגציה אזרחית.
  • מנהלי מוניציפלי.

הערכים המובילים אותנו בפעילות:

חווית שירות משפטי – שמנו לנגד עיננו כבר מהיום הראשון לפעילות את הלקוחות, אנו פועלים ונמשיך לפעול בכל יום מחדש בכדי לספק יחס אישי ושירות ללא פשרות אשר יספקו חווית שירות משפטי עוטפת לכל אחד הפונה למשרד.

מקצועיות – משרדנו מתחייב להעסיק את עורכי הדין ונותני השירות המקצועיים ביותר ולשאוף להמשך התמקצעות אשר תהא לצידם של לקוחותינו.

נאמנות ומסירות – משרדנו מתחייב לפעול בנאמנות ובמסירות בייצוג לקוחות המשרד, תוך שאיפה לייצגם ולזכות בצדק בכל הליך משפטי.

כחלק מההתפתחות המקצועית שלנו, לצד לקוחותינו, ומתוך התאמה להתקדמות הטכנולוגית אנו מהווים משרד דיגיטלי אשר יודע לתקשר ולספק שרות באמצעים מתקדמים עבור לקוחותינו ומתוך רצון להיות נוכחים בזירה הדיגיטלית ולדבר את שפתה.

אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ, ללא שום התחייבות, בה נספק לכם חוויית שירות משפטי ונשמח לעמוד לשרותכם בכל עת, לתיאום פגישת ייעוץ לחצו

פנו אלינו לייעוץ משפטי

עו"ד עידן יוחאי אדרי שייך לדור החדש של עו"ד בצפון, עו"ד דינמי צעיר ובעל יכולות בתחום המשפט אשר באו לידי ביטוי בפסיקות חשובות שבתחום הפלילי והתחום האזרחי.

דילוג לתוכן