צוואות וירשות

עו"ד עידן יוחאי אדרי מלווה ומסייע בכל התהליכים הקשורים לצוואות וירושות – החל בכתיבת צוואות ועד קיום צוואות, הגשת התנגדויות לקיום של צוואות, בקשות לצוו ירושה ועוד.
צוואות וירושות

ישנם סוגים רבים של צוואות אשר יכולות לקבוע את צורת החלוקה של רכושו של אדם לאחר מותו. אולם הדרך למנוע סכסוכים ואי הבנות לאחר הפטירה, היא לכתוב צוואה מסודרת, כתובה וחתומה, בליווי של עורך דין מקצועי העוסק בתחום, על מנת שללא עוררין, יהיה לצוואה תוקף משפטי ברור, כולל הוכחות וסימוכין שונים, כמו למשל לעובדה שהמנוח היה צלול בדעתו בזמן כתיבת הצוואה, שאיש לא השפיע עליו באופן כזה או אחר, וכן הלאה. ירושות הן תמיד מקור לסכסוכים משפחתיים קטנים או מורכבים, אך ניתן למנוע את הסכסוכים האלה על ידי כתיבה של צוואה ברורה, בסיועו של עורך דין מקצועי.

התנגדויות והגשת תביעות

הנושא של צוואות וירושות מגיע לטיפולם של עורכי דין העוסקים בתחום גם מהכיוון השני – הגשת התנגדויות לקיום של צוואות מסוימות. ההתנגדויות יכולות להגיע מסיבות רבות, כמו חשד לרמאות או הונאה של הנפטר על מנת  שיכתוב צוואה מסוימת, כפייה, אי צלילות דעת ועוד. עורכי דין מנוסים מטפלים בהתנגדויות כאלה בצורה יעילה ומקצועית, על מנת להביא לדין צדק.

עו"ד עידן יוחאי אדרי

עו"ד עידן יוחאי אדרי הוא עורך דין בעל ניסיון רב בתחומי המשפחה בכלל, ובתחומים של צוואות וירושות בפרט. יחד עם צוות המשרד, לקוחות אשר מגיעים לכתוב צוואה או לטפל בקיום של צוואה מכיוון זה או אחר, יקבלו את הסיוע המקצועי הטוב ביותר, על מנת לקבל את המגיע להם בצורה מלאה ונכונה.

נתקלתם בבעיה של צוואות וירושות? מתלבטים כיצד לגשת לנושא? בואו לקבל את הייעוץ ואת הליווי המשפטי של עו"ד עידן יוחאי אדרי!