משפט מסחרי

המשפט המסחרי הוא תחום רחב במשפט הישראלי המתפרש על טווח רחב של מקרים ומשמעויות. משפט מסחרי נוגע לגופים כלכליים כמו חברות, תאגידים, ושותפים. הוא דן בנושאים רבים ושונים החל בחתימת חוזים, הסכמי שותפות, יחסי עובד מעסיק, בניית ופירוק עסק ועוד. כל פעולה ושינוי בגוף מסחרי כלשהו יכול להוות עילה לתביעה משפטית מצד הנוגעים בדבר. כדי לנהל את העסקים שלכם על הצד הטוב ביותר ולהימנע מטעויות תעשו את הטוב  ביותר בשבילכם אם לא תוותרו על ייעוץ, ליווי, הכוונה וייצוג  בידיהם האמונות של משרד עו"ד עידן יוחאי אדרי.

להקדים תרופה למכה

אם מנהלים נכון את העסק או השותפות, אפשר להימנע מכל כך הרבה כאב ראש ועוגמת נפש. כדי לשים לב לפרטים הקטנים צריך לדעת לבחור במי ששם לב לפרטים האלו, למילים שבין השורות. הכול מתחיל ונגמר שם. בשביל לבנות חוזה שישרת את המטרות שלך ושל הצד השני ויהווה בסיס איתן להתקשרות ביניכם צריך להיות בעלי ידע רחב בתחום המשפטי, עם דגש על הבנת החוקים לעומקם בנושאי משא ומתן וכד'. עו"ד אדרי מתגייסים לעזרתכם עם עין מיומנת והרבה ידע וניסיון בעולם העסקי. לא צריך ליפול כדי להצליח – איתנו תלך יד ביד בדרך להצלחה כלכלית. יחד ננווט בין חוזה להסכם, בין מנהל לעובדים ונדאג לאמינות ועקביות לכל אורך הדרך.

טובתך הבלעדית

טובתך הבלעדית עומדת לנגד עיננו תמיד. לנו, משרד עו"ד עידן יוחאי אדרי, קבוצת עורכי דין צעירה ודינאמית, כל  הידע והכלים הדרושים כדי להוביל אותך צעד אחרי צעד בין  סבך החוקים והמשמעויות הלא ברורות של כל תת סעיף וסעיף. נבחן את הכדאיות, הרצוי והמצוי בראש פתוח בכל עסקה המזדמנת לידך. עם ליווי והדרכה צמודה שלנו תראה שהסכם הוא לא מסמך כל כך מאיים כמו שחשבת, ושעם קצת תרגום והפשטה תוכל לגשת לעניינים מלא ביטחון, כי יש לך גב חזק מאחוריך.

משרד עו"ד אדרי ישמח לעמוד לשירותך עם כל הכלים שבידיו בכל הנוגע לתחום המשפט המסחרי.