מקרקעין

תחום המקרקעין הוא תחום רחב, בעל תתי נושאים רבים המתחדשים מפעם לפעם בתדירות גבוהה. תחום המקרקעין כולל בתוכו רכישה ומכירה ש קרקעות, תמ"א 38, שכרות שטחי קרקעות ועוד רבים. לא פשוט לעבור תהליכים כאלה לבד ובאופן עצמאי. כדי לא להגיע למצב של הפסדים כלכלים ואחרים, יש לפנות לעורך דין שמכיר ויודע את כל פרטי החוק בנושאים אלה ובעל ניסיון רב בתחום.

הידע והניסיון מקנים לעורך הדין את היכולת לבצע מהלכים מוצלחים, או לחילופין למנוע מכם לבצע דבר שעשוי לגרום לכם רע. כמו למשל, לחתום על חוזה ובו סעיפים שלא עומדים לטובתכם מבלי שתדעו.

מהו עורך דין טוב ואיכותי?

על אף העובדה שעורכי דין רבים מבינים בתחום ויכולים לנהל את המקרה שלכם או ללוותו, לא כל עורך דין עשוי לקחת אתכם למקום מבטחים, לא כל עורך דין יוביל אתכם להצלחה. לכן עורך דין שמתעסק בנושאי מקרקעין חייב להיות בעל ניסיון רב, שכן הוא עשוי לדעת מה טוב עבורכם ובאיזה הקשר. כמו כן, עורך דין איכותי וטוב הוא עורך דין מפוקח אשר יבנה איתכם את החוזה הטוב ביותר עבורכם ובכך יסלול לכם את הדרך הנכונה.

עורך דין שעוסק ברכישת קרקעות נדרש להכיר את ההבדלים בין רכישת קרקע ממקור ראשון ובין רכישת קרקע יד שנייה. עורך הדין חייב להיות יסודי ולעבור על כל סעיפי החוזה.

משרד עורכי דין וגישור – ללכת עם האיכות

עורך דין עידן יוחאי אדרי עוסק בין השאר בתחום המקרקעין. המשרד שלנו ילווה אתכם לאורך התהליך המשפטי ובעזרת טובי המומחים על מנת שתגיעו לתוצאות טובות. מקצוענות, ניסיון וידע רחב הם הקרקע שאנו צועדים בה על מנת להבטיח לכם את הטוב ביותר.